.::. Türkülerimiz Özümüzdür..! .::.

Geri Git   .::. Türkülerimiz Özümüzdür..! .::. .:: Halk Müziği::. .:: Ozanlarımız & Sanatçılarımız ::. ► Mahzuni Şerif

Seçenekler Stil
Alt 31.Mayıs.2009, 17:17   #1
PALADAYI
DeRSimLi

PALADAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dersim & Almanya-Köln
Konular: 1202

Level: 65 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 645 / 1614
Güç: 3426 / 36163
Tecrübe: 57%

Standart Aşık Mahzuni Şerif'in Albümleri

Bunlari hazirlarken agirlik noktam kendi arsivim oldu.Elinizde farkli bir albüm veya kapagi varsa bizlere ulastirmaniz halinde konuya eklenecektir...Ilgilerinize simdiden tesekkürler...

Asik Mahzuni Serif’in Albümleri

Mahzuni Şerif - 1 / Türkofon 900022
Mahzuni Şerif - 1 / Türküola 22

A:

Gelme Deli Deli, Deve Karıncaya Binmiş Geziyor, Bilemedim Oy, Maraş Halkı Yana Yana, Geçiyordum Bağınızdan, Haşlayın Beni, Suçum Yokken Devlet Vermiş Fermanı, İhtiyar Oldum.

B:

Yine Bahar Gedi, Karışma Bana, İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım, İte Bak İte, Değme Doktor Değme Yaram Başkadır, Divane Ettim aklımı, Bir Milletin Şerefini Üzerime Aldığım Doğrudur, Kargaların Dünyası.

Mahzuni Şerif - 2 / Türküola 900045

A:

Mele Koyun Mele Maraşa Gidem, Rabbim Ne İdim Ne oldum, Dumanlı Dumanlı Oy Bizim Eller, Osmanlı Kadısı, Ben Ne Zaman Gelirim, Öldürecek Zam Fakiri, Evlat Peder Olmuş Zamane.

B:

Suçum Yokken Devlet Vermiş Fermanı, Kargaların Dünyası, İnce İnce Bir Kar Yağar, Tatlı Beleya Koydu Saz Beni, Gelme Deli Deli, Şikayetim Vardır Aşık Veysel'e, Analı Babalı Öksüz Gibiyim.

Mahzuni Şerif - 3 / Türküola 900075

A:

Hediyelik, Memis, Oğuz, Perçenek, Zam üstüne Zam,
Gurban Olam Eskisine benzeme, İmam Ali uyan bak neler oldu, Affetmem Seni Yar.

B:

Ekinler, Benim Neyim Var, Şerif'in Emekleri, Mahzuni Duldur, Kız Gelip Getti, Hasan Köylü Feride, Çağlayan Deryasi, Nem Kaldı, Bitmez Tükenmez Geceler.

Mahzuni Şerif - 4 / Türküola 900155

A:

Kolum Nerden Aldın Bu Zinciri, Gel Bari Bari, şikayetim Sana İmam Hüseyin, Ölene Denk Çekerim, Hasbihal Edemem, Dünyada Kendi Çırami Yakmadım, Dünya Yalan ile Doludur, Hadi Gel.

B:

Topraktaki Veyselime, Aşığın Meşrebi Bayramı Yoktur, Gözüm Yaşı, Bir Dahai, Değme Doktor Değme, Uyan Çoban Uyan.

Mahzuni Şerif - 5 / Türküola 196

A:

Haydi Haydi Türk Milleti, Bu Senede Bizim Ekinler Kurudu, Başıma Geldi, Elleme, Softalar, Geçti Felek Geçti, Sorma Beni, Gardiyan.

B:

Yalan Dünya, Nenni Bebek, Ararlar Beni, Yar Oy, Bu Bebeğin Suçu Nedir, Ellem Geldi, Bizim Köyün Çobanı, Bir Yiğit.

Mahzuni Şerif - 6 / Türküola 9000205

A:

Canım Karaoğlan, İki Gönül Bir Olunca, Kahpe Dünya, Yatar Ağlarım,
Erem Dedim Eremedim Adem'in Esrarına, Kara Gözlüm Ağlama, Her Gün Aramızda.

B:

Yara Var Kardaş, Hadi Gel Hadi Gel, Ağlar Bir Gelin, Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın, Adam Olmak Dile Kolay, Pire Vardım, Mahzuni Almanya'da.

Mahzuni Şerif - 7 / Türküola 375

A:

Darağacı, Doktor Bey, Garip, Zalim, Bizim Be, Bırak Beni Konuşayım, Meydan Sizindir.

B:

Ben Neyim, Bülbül Yine mi Geldin, Babamın Ağıdı, Uyuma Fadimem, Elveda, Kıbrıs Destanı, Yürüyün Aslanlar.

Mahzuni Şerif - 8 / Türküola 532

A:

Ambargo, Katil Amerika, Az Kaldı, Zalim, Bizim Be, Bülbül Yine mi Geldin, Yaz Baharım Döndü Kışa.

B:

Meydan Sizindir, Biz Yanarız Beyler Gider, Kime Yanayım, Meyhanede Bir Emmi, Yolcu Güle Güle, Berin Berin, Şikayetim Kime Kime.

Mahzuni Şerif - 9 / Türküola 581

A:

Zincir Vurulmasın, Geç Kaldık, Mehmet Emmi, Senem, Turna Pınarı, Gücenme Ey Sofu, Alamanya Gardaşımı, Hozat Ovacık Tunceli.

B:

Acı Doktor Bak Bebeğe, İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım, Bir Kıratlı Selam Verdi, Vurun Beyler Vurun Meydan Sizindir, Nem Kaldı, Zincire Vurmalı Beni, Yaşamaya Geldim Bende Dünyaya, Bu Milletin Efendisi Bu mudur.

Mahzuni Şerif - 10 / Türküola 660

A:

Yedin Beni, Duydum Dokuz Aylık Yolda, Boşuna Aldandım Ben Sana, Gene Başın Alıp Gidem Ellere, Eyvah Gönül Zalim Gönül, Ararlar Beni, Artık Sorma Beni, Bu Sene de Bizim Ekin Kurudu.

B:

İnce İnce Bir Kar Yağar, Bir Köşede Yatar Ağlarım, Kara Gözlüm Ağlama, Nişanlımı Düşman Aldı, Elleme Zalim, Kader Dolu Elem Geldi, Pir Bana Sor Dedi, Yar Oy.

Mahzuni Şerif - 11 / Uzelli 340

A:

Mahsuni'den Selam, Alamanya, Vur Hele Hele, Bizim Memleketin Haberi Var, Dürzü, Barış Birlik Demek, Dünya Halkı Uyandı.

B:

Muradiye, Kanlar Aktı, Biraz Çobana Benziyor, Ley Ley Dokunma, Yürüdü Yürüdü, Mırto.

PALADAYI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Şu Anda Bu Konuyu Görüntüleyenler: 1 (Kayıtlı Üye: 0, Misafir: 1)

Seçenekler
Stil