.::. Türkülerimiz Özümüzdür..! .::.

Geri Git   .::. Türkülerimiz Özümüzdür..! .::. .:: Halk Müziği::. .:: Ozanlarımız & Sanatçılarımız ::. ► Muhlis Akarsu

Seçenekler Stil
Alt 17.Haziran.2009, 22:02   #1
PALADAYI
DeRSimLi

PALADAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dersim & Almanya-Köln
Konular: 1233

Level: 66 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 651 / 1627
Güç: 3515 / 37355
Tecrübe: 11%

Arrow Muhlis Akarsu Albümleri (Sadece Albüm Tanitimlari)

Muhlis Akarsu Albümleri

Muhlis Akarsu - 1 (Türküola 9000168)

A:
1 - Yazik Oldu Gencligime, 2 - Bir Gönlüme Dost Bulamadim, 3 - Simdi Bey Olmuslar, 4 - Aglama Güzelim, 5 - Bizi Böyle Eden Bir Gün Sürünür, 6 - Zalim Oy, 7 - Arada Sirada Bizide Düsün, 8 - Gurbet Ellerinde

B:
1 - Karni Büyük Koca Dünya, 2 - Bahane, 3 - Seher Vakti Cikmis, 4 - Senden Ayrilali, 5 - Karli Daglar, 6 - Hain Gözlüm, 7 - Yar Bulamadim, 8 - Köyümün Kaderi

Muhlis Akarsu 2 (Türküola 198)

A
1-Yalanci, 2-Seher Yeli, 3-Zam Üstüne Zam Geliyor, 4-Ölü Bir Geline , 5-Acilin Kapilar, 6-Akil Ermez Su Felegin Isine, 7-Bir Kasi Karanin, 8-Güven Kalmadi

B
1-Sürüm Sürüm Sürünesin, 2-Bu Yarayi Dosttan Aldim, 3-Yarama Baksana Tabip, 4-Deli Gönlüm, 5-Neredesin Kara Gözlüm, 6-Unutamam Seni, 7-Yükledim Göcümü, 8-Kara Gözlüm

Muhlis Akarsu 2 - Sanyo Stereo

A
1-Asiklarda Olan Efkar, 2-Kavgalar Sürer Gider, 3-Bir Gönlüme Dost Bulamadim, 4-Gurbet Ellerinde, 5-Ne Zaman, 6-Ne Sevdigin Belli, 7-Yazik Oldu Gencligime

B
1-Düsenin Dünyada Dostu, 2-Ne Ise Yarar, 3-Yükledim Göcümü, 4-Simdi Bey Olmuslar, 5-Aglama Gülüm, 6-Suna Boylum, 7-Erken Secim Istiyoruz

Muhlis Akarsu 3

A
1-Pahalılık Alev Gömlek, 2-Kız Bu Halim Ne Olacak(U.H.), 3-Süründüğüm Azmı Geldi, 4-Zamanı Geldi, 5-Dün Gece Seyrimde, 6-Çöl Yastadır, 7-İncinme Gönül, 8-Tükenmek Bilmiyor

B
1-Neden Kıymeti Bilinmez, 2-Ne İşe Yarar, 3-Uçma Daldan Dala, 4-Ölene Kadar, 5-Ölemde Kurtulam Senden, 6-Güzel Bizim Cevrimizi, 7-Bir Yanım Kederli Bir Yanım Dertli, 8-Gafil Gezme Şaşkın

Muhlis Akarsu 4

A
1-Ayrı Kaldım Ağlarım, 2-Darağacı Gelse, 3-Gizli Yaralarım, 4-Ne Zaman, 5-Zalim Kader, 6-Ne Sevdiğin Belli Ne Sevmediğin, 7-Nenni Yavrum

B
1-Etme Utan, 2-Aşıklarda Olan Efkar, 3-Ne Olacak Bu Milletin Kaderi, 4-Halkın Dümeni, 5-Şikayetim Sana Tanrım, 6-Açılın Kapılar, 7-Vebalım Günahım Senin, 8-Haberin Var mı

Muhlis Akarsu 5 (Dilek 3135)

A
1-Ömrüm, 2-Beni Hor Görme Kardaşım, 3-Vah Beni Beni, 4-Gül Yüzlü Sevdiğim, 5-Ne Sevdiğin Belli, 6-Deli Gönlüm Abdal Gönlüm, 7-Kara Sevda Yavrum

B
1-Ben O Yardan Ayrıldım, 2-Zalim Oy, 3-Ağlama Gülüm, 4-Yoruldum Güzelim, 5-Ölü Bir Gelin, 6-Hasta Gönlüm, 7-İçmem Seni Bundan Sonra, 8-Dediki Babamdan Kaldı

Muhlis Akarsu 5 (Türküola 567)

A:
01 - Yol Ver Daglar, 02 - Yirtik Carik, 03 - Ettin Aklimi Divane, 04 - Yine Yuregime (U.H), 05 - Vazgec Tabib, 06 - Beni Hor Görme, 07 – Bir Güzele Baglan Gönül, 08 – Nazli Yarim,

B:
01 - Niceleri Zengin Olur, 02 – Bundan Sonra, 03 – Benim Milletim Icin, 04 – Yastadir (uh), 05 – Acindanmi Ölsün, 06 – Istedimde vermediler, 07 – Tahtina Cikinca, 08 – Askin Divanesi

Muhlis Akarsu - 5 (Minareci 3229)

A:
1-Ne Olacak Bu Milletin Kaderi, 2-Ölemde Kurtulam Senden, 3-Seher Vakti, 4-Gelinede Zam Geldi, 5-Zam Geliyor, 6-Aksam Olur, 7-Yalanci

B
1-Etme Utan, 2-Karli Daglar, 3-Arada Sirada, 4-Süründügün Azmi Geldi, 5-Pahalilik Alev Gömlek, 6-Ne Ise Yarar, 7-Sen Degilmisin, 8-Yar Bulamadim

Muhlis Akarsu 7 (Uzelli 408)

A:
01 – Gel Kardesim Ayri Gezme Kula Kulluk Yakisirimi, 02 – Zehir Oldu, 03 – Aman Beyim, 04 – Aklima Gelince, 05 – Kaderime Verdim, 06 – Yedi Bizi, 07 – Gece Gündüz Yollarda,

B
01 – Saban Emmi, 02 – Her Günüm Yardan Ayri, 03 – Ne Belali Basim, 04 – Birer Birer Dügümlenmis, 05 – Bilmem Nasil Edem, 06 – Bozuk Düzen, 07 – Tövbe Olsun

Muhlis Akarsu - 8 (Sönmez 179)

A:
1-Ne Yaz Nede Kis, 2-Sen Altinsin Ben Tuncmuyum, 3-Yardan Haber, 4-Baslik Ister Babasi, 5-Ondan Sonra, 6-Ayri Kaldim, 7-Ömrümü Bitirdin, 8-Zalimsin Oy

B
1-Tutar Uykunu, 2-Bagrim Yanar, 3-Gör Halimi, 4-Dönersen Eger, 5-Söyleyin Tez Gelsin, 6-Senin Icin, 7-Kahpe Dünya, 8-Icmem Bundan Sonra, 9-Kar Etmez Yigide

Muhlis Akarsu - Deprem

A
01 - Konusma& Deprem Olayi, 02 - Yol Ver Artik Daglar, 03 - Karni Büyük Koca Dünya, 04 - Leylasiz Çöller, 05 - Çare Ne, 06 - Ne Sevdigin Belli

B
01 - Aglama Güzelim, 02 - Düsenin Dostu Yok Imis, 03 - Bundan Sonra, 04 - Feyzullah Ve Daimi, 05 - Yazik Oldu Gençligime, 06 – Küstürdüm Barisamam

Muhlis Akarsu - Aglama Gülüm

A
01 - Gurbet Ellerinde Gözümün Yasi, 02 - Zalim Oy, 03 - Yükledim Göçümü Gurbete, 04 - Kimseye Güven Kalmadi, 05 - Bir Gönlüme Dost Bulamadim, 06 - Bir Kasi Karanin Derdi, 07 - Karli Daglar

B
01 - Dostum Hallerimi Sorma, 02 - Süründüğüm Azmi Geldi, 03 - Sen Degilmisin, 04 - Aglama Gülüm Aglama, 05 - Bu Yarayi, Dosttan Aldim, 06 - Aksam Olur Yaralarim Sizlar

Muhlis Akarsu - Aramam Seni

A
01 - Ne Belali Basim Var, 02 - Aramam Seni, 03 - Eski Dostlar Vurdu Sineme, 04 - Beni Hor Görme, 05 - Bir Güzele Baglan Gönül, 06 - Bundan Sonra, 07 - Hasret Çeker Giderim, 08 - Yanar Aglarim

B
01 - Ne Zaman, 02 - Aman Kader Zalim Kader, 03 - Ey Sevdigim, 04 - Yavrum Sana Doyamadim, 05 - Asiklarda Olur Efkar, 06 - Çektiklerim Yetmezmi, 07 - Hidir Pasa Bizi, 08 - Senin Boynuna

Konu PALADAYI tarafından (13.Aralık.2009 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.
PALADAYI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Haziran.2009, 22:20   #2
PALADAYI
DeRSimLi

Level: 66 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]

Muhlis Akarsu - Kara Gözlüm

A
01 - Yar Bulamadim, 02 - Bana Ne, 03 - Seher Yeli, 04 - Hayin Gözlüm, 05 - Aglama Güzelim, 06 - Seher Yeli

B
01 - Yalanci, 02 - Unutamam Güzel Seni, 03 - Sürüm Sürüm Sürünesin, 04 - Yazik Oldu Gencligime Ömrüme, 05 - Yarama Baksana Tabib, 06 - Kara Gözlüm, 07 - Karni Büyük Koca Dünya

Muhlis Akarsu - Dam Üstüne Cul Serer

A
01 – Kolaymi Yar Sevdasi, 02 - Seher Vakti Çikmis, 03 - Bu Yarayi Sen Açtin, 04 - Vefasiz Senin Elinden, 05 - Ben Bir Isçi Vatandasim, 06 - Zalim Felek

B
01 – Ömrüm Geldi Gecti, 02 - Dam Üstüne Çul Serer, 03 - Baglanmis Yollarim, 04 - Kimseye Güven Kalmadi, 05 - Derdimi Sorarsan Gönül, 06 - Kara Gözlüm

Muhlis Akarsu - Gurbeti Benmi Yarattim

A
01 - Gurbeti Benmi Yarattim, 02 - Demedim mi, 03 - Yol Ver Artik, Sunam, 04 - Merhametsiz Oldu, 05 - Küstürdüm Barisamam,

B
01 - Aglar Oldum, Care Ne, 02 - Gül Yüzlü Sevdigim, 03 - Asilmaz Daglari, 04 - Uçma Daldan Dala, 05 - Ötme Bülbül

Muhlis Akarsu - Ne Tadi Var Ömrümün

A
01 - Birer Birer Kaybettim, 02 - Ne Tadi Var Ömrümün, 03 - Dostum Dostum, 04 - Nedir Senden Çektigim, 05 - Bos Kuru Hasira Sarsinlar Beni, 06 -Gönül Diyarina Düseli, 07 - Cananim Tez Gel

B
01 - Dolusu Yok Günlerim, 02 - Sorma Garip Halimi, 03 - Derdime Care Bulsaniz, 04 - Yol Ver Daglar, 05 - Bir Bahçede, 06 - Nedir Kurban Olam, 07 - Ne Çikar

Muhlis Akarsu - Yükledim Göcümü

A
01 - Koca Dünya, 02 - Senden Ayrılali, 03 - Yazik Oldu Gençligime, 04 – Arada Sirada, 05 - Yükledim Göçümü, 06 - Gurbet Elinde, 07 - Bu Yarayi Dosttan Aldim

B
01 - Köyümün Kaderi, 02 - Yar Bulamadim, 03 - Halimi Sorma, 04 - Aglama Gülüm, 05 - Karli Daglar, 06 - Vefasiz

Muhlis Akarsu - Dert Oldu

A
01 - Dert Oldu, 02 - Gurbet Bana Yurd Oldu, 03 - Asilmaz Dagları Asirdi, 04 - Zehir Oldu Aylar Seneler, 05 - Bana Benden Oluyor, 06 - Öldürecek Yollar Beni, 07 - Yanlizim Bu Ellerde, 08 – Ne Belali Basim Varmis

B
01 - Anlamiyor Dost Beni, 02 - Dermani Sensin Yar, 03 - Düsmanimi Düsürmesin, 04 - Sormam Bir Daha, 05 - Bu Yarayi Dosttan Aldim, 06 - Olmaz Olaydi, 07 - Barismam Gayri,

Muhlis Akarsu - Kalk Gidelim Deli Gönül

A
Ayirma Bizi Kendinden, Yoruldum Yorgunum,Vefasiz Dost, Duaz-i Imam, Üsüdüm Durdum, Ben Bu Askin Çilesini

B

Kalk Gidelim Deli Gönül, Sorsunlar Beni, Sikayetim Sana, Allah Allah Desem Gelsem, Garip, Kula Kulluk Yakisirmi

Muhlis Akarsu - Sabah Yildizi

A
Yar Oy, Sabah Yildizi, Darildim Ben Sana, Aglar Bir Gelin, Gel Benide Götür

B
Yanarim Ben Ömrüme Yanarim, Sivastan Çiktim, Ayriligin Günümü, Sen Yarali Degisin ki, Daglar Seni, Gelmez Yola Gidiyorum

Muhlis Akarsu - Deli Lemi

A
Deli Lemi, Deli Deli, Seni Benden Ayirirlar, Ben Sevdim Seni Bilmiyom, Daglar Laleli, Kiprigin Kasina, Senden Bisey Istemiyom, Banami Düstü

B
Neredesin Dost, Aglama Gülüm, Derdimi Sorarsan, Bilenim Yoktur, Ali Diyerek,Incinme Gönül, Öyle Yalnızim Ki

Muhlis Akarsu - Dünü ve Bugünü

A
Küçük Yasta Gurbet Elde, Dün mü Burdaydin, Durana Benzer, Sorma Bir Daha, Dünya Size, Bulutlar Çöktü Üstüme

B
Dünyanin Üzerinde, Yan Dediler, Alidenmisin, Sevdim Desem Ne Çikarki, Sen Altinsin Ben Tunç Muyum

Alt 18.Haziran.2009, 00:14   #3
PALADAYI
DeRSimLi

Muhlis Akarsu - Vururlar Seni Sivasli Gardasim

A
Vururlar Seni, Su Vücudum, Yükleme Sevdigim Bu Derdi, Insan Sevgisi, Böldüler Bizi, Vur Baddalim, O Nasil Bakis

B
Sivasli Gardasim, Bu Sene , Neler Olmus Bizim Elde, Bu Günler, Yaraliyam Kime Gidem, Vefasiz Yar

Muhlis Akarsu - Birakmadi Sevdan Beni

A
Suç Bizim Sevdigim, Gelsin Artik Bizim Elin Bahari, Suç Bizim Sevdigim, Huzurum Kalmadi, Muradin Oldu mu Bari, Hizir Pasa

B
Birakmadi Sevdan Beni, Çok Susadim, Ayrilamam, Göreydim,Deli Gönlüm, Nasibimiz Yokmus

Muhlis Akarsu - Sivas Ellerinde Ömrüm Calinir

A
Sivas Ellerinde Ömrüm Çalinir, Iste Geldim Gidiyorum, Demokrasi Nerde ise Ordayiz, Yüzümüze Gülen Maskeli Dostlar, Bir Güzelim Asigiyim, Yine Gönlüm Hos Degil

B
Turna Semahi, Sevgi Insana Yakisir, Koca Dünya Dar Mi Geldi, Benim Yaradanim Sensin Sevdigim, Esinden Ayrilan Yarali Ördek, Ask

Muhlis Akarsu - Ne Care & Deyisler

A
Leylasiz Çöllerde, Çare Ne , Küstürdün Barisamam, Sunam, Ötme Bülbül Ötme, Oy Güzeller Güzeller

B
Dost Dost, Nenni Yavrum, Dost Kiymetin Bilmez Imis, Merhametsiz Oldu, Demedim mi, Feyzullah ve Daimi

Muhlis Akarsu - Bahar Seli Gibi

A
Bahar Seli Gibi, Gücenme Sevdigim, Pazarlik Edelim, Siyah Perçemlerin Pare Pare Olmus Daglar, Sen Altinsin Ben Tunçmuyum

B

Iki Turnam, Yikma Beni Öldürürsün, Seher Vakti Çikmis, Su Leyla, Haydar Haydar, Matem Günümü, Ali'ye Selman Olasin

Muhlis Akarsu - Ömür Kervani

A
1-Lemi Deli Lemi, 2-Dost Dost, 3-İncinme Gönül İncinme, 4-Dilim Söyler Kalbim Ağlar(U.H) ,5-Vur Beni Beni, 6-Senden Birşey İstemiyorum, 7-Ömür Kervanı

B

1-Ya Dost, 2-Ağlama Gülüm Ağlama, 3-Tabib, 4-Görenim Yoktur,5-Benden Selam Olsun, 6-Naz Etme Sultanım, 7-Dağlar

Muhlis Akarsu - Karli Daglar

A
1-Koca Dünya, 2-Senden Ayrılalı, 3-YAzık Oldu Gencliğime, 4-Arada Sırada, 5-Yükledim Göçümü , 6-Gurbet Elinde, 7-Bu Yarayı Dosttan Aldım

B
1-Köyümün Kaderi, 2-Yar Bulamadım, 3-Dostum Halimi Sorma, 4-Ağlama Gülüm, 5-Karlı Dağlar, 6-Vefasız Senin Elinden

Muhlis Akarsu - Türküola 745

A
1-Dertliden Dert Sorulurmu, 2-Beni Aranıza Alsanız Dağlar, 3-Akşam Nedir (U.H.), 4-Sevdiğimden Ayrı Kaldım Kalalı, 5-Bize Öyle Zalim Bakma, 6-Dostum Dostum

B
1-Nedir Senden Çektiklerim, 2-Sorsunlar Beni, 3-Gönül Diyarına Düştüm Düşeli, 4-Cananım Tez Gel
5-Sorun Beni, 6-Sakın Bu Milleti Uyuyor Sanma, 7-Lanet Olsun Senin Gibi Düzene

Muhlis Akarsu - Türküola 1101

A
1-Gurbeti Ben mi Yarattım, 2-Dilim Söyler Kalbim Yanar İçerden, 3-Kimsesi Yok Garip Garip, 4-Yar Yüreğin Soğudu mu, 5-Düşenin Dostu Yokumuş, 6-Hasta Gönlüm Divanedir Gülmüyor, 7-Gül Yüzlü Sevdiğim

B
1-Kırsalar Kalemim Yine Yazarım, 2-İşçiysem Kölemiyim, 3-Yaralı Gönlüme Tabib Olsana, 4-Suna Boylum
5-Mecnuna Benzetir Seni Görenler, 6-Gelmiyor Haberin Neredesin Dostum (U.H.)

Muhlis Akarsu - Kula Kulluk Yakisirmi

A
1-Kula Kulluk Yakışırmı, 2-Etme Utan, 3-Izin Ize Benzemiyor, 4-Bizim Köy, 5-Dertliden Dert Sorulurmu, 6-Ben Milletim Icin Yasayacagim, 7-Sorsunlar Beni, 8-Yirtik Carik

B
1-Yoksulluk, 2-Şaban Emmi, 3-Olmuyor, 4-Zaman Geldi, 5-Selvi Boylum, 6-Su Degilem, 7-Ay Sirinin Gam Bülbülüm

Alt 18.Haziran.2009, 00:21   #4
PALADAYI
DeRSimLi

Muhlis Akarsu – Arsiv Serisi 1

A:
01 – Yine Gelen Olmadi, 02 – Daha Gelmem Bekleme, 03 – Biz Köylüyüz, 04 – Niye Felek beni Ayirdin, Ömrüm Geldi Gecti,

B:
01 – Dam Üstüne Cul Serer, 02 – Dostum Hallerimi Sorma, 03 - Zalim Oy, 04 – Perisan Halim Sormazlar, 05 – Aglar Dururum,

Muhlis Akarsu – Asik Olan Durmaz Aglar

A:
01 – Asik Olan Durmaz Aglar, 02 – Ah N’olaydi Bizim Köyde, 03 – Duvaz Imam, 04 – Ne Sevdigin Belli, 05 – Vay Gözünü Sevdigimin Dünyasi, 06 – Bu Yarayi Dosttan Aldim Ezeli, 7 – Karli Daglar

B:
01 – Iki Durna Kalkti Köse dagindan, 02 – Yakma Beni Öldürürsün, 03 – Asik Olan Durmaz Aglar, 04 – Kerbela Agidi, 05 – Sikayetim Sana, 06 – Ayirma Bizi Kendinden, Medet Sevdigim

Muhlis Akarsu - Sagin Solun Sayesinde

A
1-Akarsudan Selam, 2-Sağın Solun Sayesinden, 3-Dost Beni, 4-Hepimizin Yüzü Gülsün, 5-Halk Bayramı, 6-Sürmelim, 7-Düsürmesin Cahile, 8-Bir Daha

B
1-İblisin Elinde, 2-Bu Yarayı Dosttan Aldım, 3-Olmaz Olaydım, 4-Karışmam Gayri, 5-Gurbet Bana Yurt Oldu, 6-Şaşırdı Beni, 7-Dert Oldu

Muhlis Akarsu – LP (Türküola)

01 – Sorsunlar Beni, 02 – Yirtik Carik, 03 – Yokluk, 04 – Saban Emmi, 05 – Olmuyor, 06 – Zamani Geldi, 07 – Kula Kulluk Yakisirmi, 08 – Etme Utan, 09 – Izin Ize Benzemiyor, 10 – Bizim Köy, 11 – Dertliden Dert Sorulurmu, 12 – Ben Milletim Icin Yasayacagim

Muhlis Akarsu – Gönül

A:
01 – Yol Ver Daglar, 02 – Yirtik Carik, 03 – Ettin Aklimi Divane, 04 – Yine Yüregime, 05 – Vazgec Tabip, 06 – Beni Hor Görme,

B:
01 – Bir Güzele Baglan Gönül, 02 – Nazli Yarim, 03 – Yastadir , 04 – Acidan mi Öldün, 05 – Istedimde Vermediler, 06 – Askin Divanesi

Muhlis Akarsu – Kalmamis

A:
01 – Kalmamis, 02 – Ben Gurbete Alistim (uh), 03 – Bu Garibin Bir Derdi Var, 04 – Mapushane (uh), 05 – Sabah Yildizi,

B:
01 – Ben Garibim, 02 – saramazsin Yarami, 03 – Karli daglar (uh), 04 – Gelmesin, 05 – Her Sabah, 06 - Garip

Muhlis Akarsu – Edifon 1533

A:
01 – Gücenme Sevdigim, 02 – Pazarlik Edelim, 03 – Siyah Percemlerin, 04 – Pare Pare Olmus daglar, 05 – Sen Altinsin ben Tuncmuyum, 06 – Kurban Oldugum, 07 – Ne Güzel yaratmis Seni Yaradan

B:
01 – Iki Turnam, 02 – Yakma Beni Öldürürsün, 03 – Seher vakti Cikmis, 04 – Su Leyle Leyla, 05 – Haydar Haydar, 06 – Matem Günümü, 07 – Ali’ye Selman Olasin

Muhlis Akarsu – Ölümsüz Ozanlar Serisi 1

A:
01 – Genc Yasimda Kollarima Zincir Vurdular, 02 – Nabalim Günahim Senin Boynuna, 03 – Vay Benim Dertli Kederim, 04 – Akarsu’nun Sazi Korkmaz Kimseden, 05 – Kara Tren Yol Aliyor Direkten (Arguvan), 06 – Sen Sevdinde Ben Sevdim, 07 – Acilin Kapilar Saha Gidelim,

B:
01 – Hancer Vurup Yaraladin, 02 – Emekcinin Türküsü, 03 – Dokunsalar Aglar Oldum, 04 – Sira Sira Derdim Var (uh), 05 – Bu Kadar Güzeldir Ana Sevgisi, 06 – Ne Olacak Bu Milletin Kaderi

Muhlis Akarsu – Ölümsüz Ozanlar Serisi 2

A:
1 - Bir Yanim Kederli, 2 - Sürünesin (Evimi Basima Yiktin), 3 - Vay Beni Beni, 4 - Ölemde Kurtulam Senden, 5 - Seher Yeli, 6 - Ömrüm Geldi Gecti, 7 - Kahpe Felek

B:
1 - Bu Yarayi Dosttan Aldim (Dertli Dertli), 2 - Kara Sevda (Aglama), 3 - Suna Boylum (Uzun Hava), 4 - Unutamam Güzel Seni, 5 - Gidiyorum Dönmem Sizin Ellere, 6 - Daglar, 7 - Dara Ceksinler

Muhlis Akarsu – Ömrüm Geldi Gecti Bir Aksam Üstü

A:
01 – Bir Yanim Kederli, 02 – Seher Yeli, 03 – Evimi Basima Yiktin, 04 – Kahpe Felek, 05 - Ömrüm Geldi Gecti, 06 – Ölemde Kurtulam, 07 – Nenni Kinalim

B
01 – Vay Beni Beni, 02 – Bu Yarayi Dosttan Aldim, 03 – Kara Sevda, 04 – Suna Boylum (uh), 05 – Unutamam Güzel Seni, 06 – Gidiyorum Donmem Sizin Ellere, 07 – Dara Ceksinler

Muhlis Akarsu – Ya Dost & Secmeler

A:

01 - Nenni Nenni, 02 – Ayrilamam, 03 - Ben Bu Askin Cilesini, 04 - Sorsunlar Beni, 05 - Yilana Bak Yilana, 06 - Allah Allah Desem, 07 - Deli Gonlum Abdal Gonlum

B:
01 - Artik Cekemem, 02 - Gelsin Artik Bizim Elin Bahari, 03 - Nasibimiz Yokmus, 04 -Yoruldum Yorgunum, 05 - Kula Kulluk Yakisir Mi, 06 - Hizir Pasa, 07 - Ayirma Bizi Kendinden

Alt 18.Haziran.2009, 13:29   #5
PALADAYI
DeRSimLi

Iki Saz Iki Söz – Muhlis Akarsu & Mahzuni Serif

A
Iki Kere Iki, Kul Kusursuz, Dalgin Dalgin, Kahpe Felek, Yaradan, Uzun Ince Bir Yoldayim

B
Az Gelir Bana, Saçlarini Yolasin, Sofu Baba, Ömrüm Haniya, Baliklar Derya Içinde, Derdi Ömrüne, Bosumus

Muhlis Akarsu & Ali Ekber Cicek 1

A:
01 - Sabah Yildizi (Muhlis Akarsu), 02 - Yanarimda Ben Omrume (Muhlis Akarsu), 03 - Sen Yarali Degilsinki (Muhlis Akarsu), 04 - Gel Benide Gotur (Muhlis Akarsu), 05 - Aglar Bir Gelin (Muhlis Akarsu)

B:
01 - Seher Yeli Gibi (Ali Ekber Cicek), 02 - Kirma Gonul Sisesini (Ali Ekber Cicek), 03 - Pinara Indim (Ali Ekber Cicek), 04 - Geldim Su Aleme (Ali Ekber Cicek), 05 - Yastadir Ey Deli Gonul (Ali Ekber Cicek), 06 - Dunya Onuruna (Ali Ekber Cicek)

Muhlis Akarsu & Ali Ekber Cicek & M.Erenler – Gönülden Gönüle

A:
01 - Sen Ölme Yar (Muhlis Akarsu), 02 - Deli Gönül (Ali Ekber Cicek), 03 – Evlerinin Önü Bulgur Sokusu, 04 – Ela Gözlerine Kurban Oldugum, 05 – Diyardan Diyara (uh), 06 – Varmi Care, 07 – Kadir Mevlam, 08 – Ne Aglarsin

B:
01 – Haydar Haydar (Ali Ekber Cicek), 02 - Ne Zaman (Muhlis Akarsu), 03 – Seherde Aglayan Bülbül, 04 - Baydagin Basi (Muhlis Akarsu), 05 - Vur Sineme Öldür Beni (Mehmet Erenler), 06 - Güz Aylari (Ali Ekber Cicek), 07 – Ey Sevdigim, 08 – Mektup Selam Söyle, 09 – Ötme Bülbül Ötme

Muhlis Akarsu & Asik Gülabi - Gecmis Zaman Olurki & Bu Milletin Kaderi

A
01 - Bu Milletin Kaderi (Muhlis Akarsu), 02 - Beylerin Elinde (Muhlis Akarsu), 03 - Sen Sevdinde Ben Sevdim (Muhlis Akarsu), 04 - Nerdesin Gara Gözlüm (Asik Gülabi), 05 - Sen Degilmisin (Muhlis Akarsu), 06 - Vebalim Günahim Senin (Muhlis Akarsu), 07 - Açilin Kapilar (Muhlis Akarsu),

B
01 - Uyan Uyan (Asik Gülabi),07 - Yaktin Beni (Asik Gülabi), 03 - Pir Sultan Deyu (Asik Gülabi), 04 - Kara Gözlüm (Asik Gülabi), 05 - Köyümün Kaderi (Muhlis Akarsu), 06 - Bahari Görmeden (Asik Gülabi)

Ozanlarin Dili 1

A
Çesmi Siyahim (Asik Mahsuni Serif), Senden Ayrılali Halim Perisan (Muhlis Akarsu), Küstüm Sevdigim (Abdullah Papur), Yavrularim Beni Bekler (Asik Yoksuli), Yalancisin (Asik Mahsuni Serif),Nasil Aldanmisim (Muhlis Akarsu)

B
Süründügüm Azmi Geldi (Muhlis Akarsu), Degme Tabib Sizliyor (Asik Mahsuni Serif), Yara Aldim (Abdullah Papur), Yolcuyum Ben (Asik Yoksuli), Nenni Bebek (Asik Mahsuni Serif), Bana Ne (Muhlis Akarsu), Gelin Hos Sohbet Edelim (Ali Sultan)

Muhabbet Sofrasi 1

A:
01 - Bülbül Havalanmis (Arif Sag), 02 - Firat (Murat Sincar), 03 - Gayri Dayanamam (Musa Eroglu), 04 - Düsenin Dünyada (Muhlis Akarsu), 05 - Hasretinden (Yavuz Top),

B:
01 - Deli Gönül (Arif Sag), 02 - Havar (Murat Sincar),03 - Gül Yüzlü Sevdigim (Musa Eroglu), 04 - Yol Ver Artik (Muhlis Akarsu), 05 - Bir Aci Rüzgar (Süleyman Yildiz), 06 - Vebalim Günahim (Muhlis Akarsu)

Bizden Deyisler - Muhlis Akarsu & Musa Eroglu & Güler Duman

A:
01 - Garip Yolcu (Musa Eroglu), 02 - Bu Devran (Güler Duman), 03 - Hizir Pasa (Muhlis Akarsu), 04 - Arzuhalim Sana (Musa Eroglu), 05 - Bu Nedir (Güler Duman)

B:
01 - Ayirma Bizi Kendinden (Muhlis Akarsu),02 - Erzurumdan Cevirdiler (Güler Duman), 03 - Ömrüm Sana Doyamadim (Musa Eroglu), 04 - Nasibimiz Yokmus (Muhlis Akarsu), 05 - Yüce Daglardaki (Güler Duman)

Halk Ozanlari Avrupa Konseri 1

A
Altim Üstüm (Arif Sag), Yar Ali (Sabahat Akkiraz), Ötme Bülbül (Muhlis Akarsu), Aksam Olur (Özlem Özgür), Korkmirem (Koro –Y.Top & M.Akarsu & M.Eroglu), Benim Gibi (Güler Duman)

B
Yaralarim (Asik Mahzuni Serif), Al Gül Ile Kirmizi Gül (Mutlu Güler), Hasretin Beni Yakiyor, Ben Bu Askin Çilesini (Cangül), Bosumus (Gülsen Altun)

Halk Ozanlari Avrupa Konseri 2

A
Demi Demi (Arif Sag), Kalem Seni Kirarim (Özlem Özgür), Gel Cananim Benden (Musa Eroglu), Güzelligin On Para Etmez (Gülcihan Koc), Kula Kulluk Yakisirmi (Muhlis Akarsu),

B
Bu Bir Davadir Sevdigim (Sabahat Akkiraz), Uyan Çoban Uyan (Asik Mahzuni Serif), Kokar Burcu Burcu (Deste Günaydin), Pir Sultanim Nerde (Asik Gülabi), Yine Dostan Haber Geldi (Özlem Özgür), Kalk Gidelim Deli Gönül (Muhlis Akarsu)

Asiklarla Anadolu 1

A:
01 - Bir Dost Bir Post Yeter Bana(Süleyman Yildiz), 02 - Kapida Oturmus Boynunu Eger (A.Papur), 03 - Aglama Gülüm (M.Akarsu), 04 - Nazmiye (A.Yoksuli), 05 - Gül Yüzlü Cananim (Mahzuni Serif) , 06 - Makbuldür (Ali Sultan)

B:
01 - Yalancisin Sen (A.Papur), 02 - Bir Gönlüme Dost Bulamadim (M.Akarsu), 03 - Garip ile Senem (S.Yildiz), 04 - Yayla Zamani (Ali Sultan), Derdim Tükenmez (A.Yoksuli), 05 - Bosu Bosuna (Mahzuni Serif)

Asiklarla Anadolu 2

A:
01 - Seherde Aglayan (M.Akarsu), 02 - Agla Gonul Agla (Papur), 03 - Be Yuru Yuru (A.Yoksuli), 04 – Güller Zamani (A.Sultan), 05 – Oy Nenni

B:
01 – Virane Köyüm (A.Papur), 02 – Pir Sultan Baska, 03 – Ömrümü Verdim (M.Akarsu), 04 – Bir Garip Yolcuyum, 05 – Sevdigim Elin Oldu

Efsane Asiklar

1 - Muhlis Akarsu - Ömrüm Geldi Gecti,2 - Abdullah Papur - Haberin Olsun,3 - Asik Veysel - Bulamadim Ben Beni,4 - Asik Nursani - Kalemin Vicdana Gelip, 5 - Asik Glabi - Gibi Gibi,6 - Asik Mahsunu Serif - Insanoglu Yerde Sürünmez, 7 - Asik Veysel - Gönül Sana Nasihatim,8 - Asik Yoksuli - Benzemez,9 - Asik Glabi - Neyine Salam,10 - Asik Mahsuni Serif - Gül Yüzlüm,11 - Asik Nursani - Bu Senede Bu Diyara Takildim,12 - Abdullah Papur - Sevdigim
.

Karisik Asiklar – Yildiz Yagmuru (Uzelli 585)

A:
01 - Nalinada Vur (Mahzuni Serif), 02 -Yeni Degmis Onbesine (R.Aslandogan), 03 - Asagidan Gelir Gülüm (A.Papur), 04 - Bir Dünya Bir Günes Altinda (H.Cirakman), 05 - Ders Olsun (A.Kiziltug), 06 - Gelinler Duvaksiz (A.Reyhani), 07 - Her Evin Basinda (A.Hasan)

B:
01 - Yarali (Mahzuni Serif), 02 - Gelin Canlar Bir Olalim (R.Aslandogan), 03 - Bir Mektup Geldi (Ali Dogan), 04 - Kurtulmaz (A.Kiziltug), 05 - Yedi Bizi (M.Akarsu), 06 - Koca Gönlüm (A.Ilhami Demir), 07 - Düsman Belli Degil (H.Engin), 08 - Asip Gidelim (S.Tasliova), 09 - Bir Destanim Var Sehir Kizina (A.Ismail Azeri)

Anadolu Asiklari 1 – Yedilerin Muhabbeti

A:
Kara Hasret (A.Papur), Yarali Gönlüme (M.Akarsu), Su Gurbeti (M.Erdal), Gördüm Melul Melul (Mahzuni Serif), Kuslar Sevdigime (A.Gülabi), Neden Aglarsin (A.Papur), Ne Sevdigin Belli (M.Akarsu), Yarim Senden Ayrilali (M.Erdal), Keder Dolu (Mahzuni Serif), Ask Pinari (A.Gülabi), Benden Selam (A.Papur)

B:
Gurbet Elde (A.Gülabi), Elbistan Semahi (Mahzuni Serif), Hasta Gönlüm (M.Akarsu), Dam Üstüne Cul Serer (M.Erdal), Menzil Almak Istersen (A.Daimi), Asiklik Aci Izdirap (A.Gülabi), Dokunma Keyfine (Mahzuni Serif), Düsenin Dostu (M.Akarsu), Aglamaktir Isim (M.Erdal), Mademki ben Insanim (A.Daimi)

Ozanlat Hit - Türküola 1009

A:
01 - Iste Gidiyorum Cesmi Siyahim (Mahzuni Serif), 02 - Köyümün Kaderi (Muhlis Akarsu), 03 - Almanya ya Gelenler (Davut Sulari), 04 - Barabar (Ali Kiziltug), 05 - Gönül (Ozan Arif), 06 - Yarim Senden Ayrilali (Mahmut Erdal),
07 - Su Kanli Zalimin (Sadik Gürbüz), 08 - Karsidan Sallanip Gelen Güzele (Ali Ekber Cicek), 09 - Kiziroglu (Murat Cobanoglu)

B:
10 - Bir Sen Ic Sevdigim (Sadik Gürbüz), 11 - Mainz Tunceli (Ali Özdemir), 12 - Kirat Gemini Almis Döndü (Ali Ercan), 13 - Zalim Almanya (Ali Dogan), 14 - Almanya da Neler Var (Metin Türköz), 15 - Su Bizim Sivas'in Yolu Üstünde (Mehmet Koc), 16 - Kuslar Sevdigime Selam Söyleyin (Asik Gülabi), 17 - Haydar Haydar (Sah Turna), 18 - Semo Can (ilhami Demir)

Muhabbet Türküleri

A:
01 - Demiri Toz Ederler (Koro), 02 - Altim Üstüm (Arif Sag), 03 - Gel Cananim Benden (Musa Eroglu), 04 - Tozlu Yollar (Hasret Gültekin), 05 - Semah (Arif Sag)

B:
06 - Hasrettin Beni Yakiyor (Musa Eroglu), 07 - Gel Dost Barisalim (Hasret Gültekin), 08 - Birak Gam Kederi (Musa Eroglu), 09 - Korkmirem (Koro), 10 - Ötme Bülbül (Muhlis Akarsu)

Muhabbete Cagri 1 - Musa Eroglu & G.Duman & S.Bagcan & M.Akarsu

A:
01 - Kizil Irmak (Musa Eroglu), 02 - Güle Yel Deydi (Güler Duman), 03 - Nenni Nenni (Muhlis Akarsu), 04 - Ugurlar Olsun (Selda Bagcan), 05 - Garip Yolcu (Musa Eroglu), 06 - Allah Allah Desem Gelsem (Muhlis Akarsu)

B:
07 - Yarali Ördek (Güler Duman), 08 - Pir Sultan Ölür Dirilir (Selda Bagcan), 09 - Hizir Pasa (Muhlis Akarsu), 10 - Güller Bitmis (Musa Eroglu), 11 - Gül Yüzlü Sevdigim (Güler Duman)

Alt 18.Haziran.2009, 16:03   #6
PALADAYI
DeRSimLi

Muhabbet 1 (1983)

A:

01 - Dert Bende (Arif Sag), 02 - Karli Daglar (Muhlis Akarsu), 03 - Tahtaci Semahi (Musa Eroglu), 04 - Sunam (Arif Sag), 05 - Bir Avci Avladi Beni (Koro)

B:

01 - Sen O Zaman Gor Beni (Muhlis Akarsu), 02 - Ela Gozlerini (Musa Eroglu),
03 - Bir Seher Vaktinde (Koro), 04 - Bebek (Arif Sag), 05 - Bu Garibin Bir Derdi Var (Muhlis Akarsu), 06 - Ya Muhammet (Musa Eroglu)

Muhabbet 2 (1984)

A:
01 - Siyah Saclarinda Hatem Yuzlerin (Arif Sag), 02 - Gurbet Bana Ben Gurbete Alistim (Muhlis Akarsu), 03 - Bagisla Sevdigim (Musa Eroglu), 04 - Gurbet Elde Bir Hal Geldi Basima (Koro), 05 - Gurbet Elde Bas Yastiga Gelince (Musa Eroglu)
06 - Divane ( Arif Sag), 07 - Esigine Yuzum Surmeye Geldim (Muhlis Akarsu)

B:
01 - Mapushane Gurbet Elle Benzemez (Muhlis Akarsu), 02 - Derdimi Dokersem Derin Dereye (Koro), 03 - Derdimin Ortagi Sinem Bulbulu (Musa Eroglu), 04 - Ezel Bahar Olmayinca (Arif Sag), 05 - Sen Topraksin Saramasin Yarami (Muhlis Akarsu), 06 - Kulak Verdim Dort Koseyi Dinledim (Musa Eroglu), 07- Gurbeti Benmi Yarattim (Arif Sag)

Muhabbet 3 (1985)

A:
01 - Sivas Ellerinde Sazim Calinir (Koro), 02 - Gelmesin Ey Dost (Muhlis Akarsu), 03 - Pazarlikmi Olur (Arif Sag), 04 - Haktir Efendim (Musa Erglu), 05 - Mademki Ben Bir Insanim (Yavuz Top), 06 - Evlerinin Onu (Arif Sag), 07 - Evrahi Ezelden (Yavuz Top)

B:

01 - Gercege Hu (Muhlis Akarsu), 02 - Mevlaya Saldim (Yavuz Top), 03 - Kilinc Oglu (Musa Erglu), 04 - Imam Huseyin (Arif Sag), 05 - Ben Garibim (Muhlis Akarsu), 06 - Ipek Mendil (Musa Erglu), 07 - Dunmu Burdaydin (Koro)

Muhabbet 5 (1987)

A:
01 - Iste Geldim Iste Gittim (A.Sag), 02 - Ceylan Gozlere (M.Eroglu), 03 - Kalmamis (M.Akarsu), 04 - Yardan Ayrilali (Y.Top), 05 - Yine Dosttan Haber Geldi (A.Sag), 06 - Pazarlik Edelim (M.Akarsu)

B:
01 - Su Koca Dunyada (M.Eroglu), 02 - Gitme Durnam (A.Sag), 03 - Senmiydin Benim Garibim (M.Akarsu), 04 - Sen Bir Ceylan Olsan (Koro), 05 - Duvaz-i Imam (A.Sag), 06 - Beri Gel Boyle Guzelim (U.H) (M.Eroglu), 07 - Koroglu (Y.Top)

Muhabbet 6 (1988)

A:
01 - Delimisin Divanemi (Muhlis Akarsu), 02 - Ne Dedimde Kustun (Musa Eroglu), 03 - Bilmek Gerek (Yavuz Top), 04 - Karsidan Gorunen (Koro), 05 - Karli Daglar Isimis (U.H) (Muhlis Akarsu), 06 - Hasrettin Beni Yakiyor (Musa Eroglu), 07 - Dost Hasretti (Yavuz Top)

B:

01 - Bozatli Hizir (Yavuz Top), 02 - Bilmez Aliyi (Muhlis Akarsu), 03 - Beni Candan Usandirdin (Yavuz Top), 04 - Korkirem (Koro), 05 - Asti Gitti Gorememim (Musa Eroglu), 06 - Derdim Gizli (Muhlis Akarsu), 07 - Can Pire Kurban (Musa Eroglu)

Muhabbet 7 (1989)

A:
01 - Yaram Sizilar (Musa Eroglu), 02 - Aglatirsan Beni (Muhlis Akarsu), 03 - Koroglu (Yavuz Top), 04 - Tek Zeybek (Enstrumantal), 05 - Gel Canim Benden (Musa Eroglu), 06 - Pahalilik (Muhlis Akarsu), 07 - Duaz (Yavuz Top)

B:
01 - Birak Gam Kederi (Musa Eroglu), 02 - Medet Sevdigim (Muhlis Akarsu)
03 - Agit (Yavuz Top), 04 - Ne Derlerse Desinler (Musa Eroglu), 05 - Gul Dali (Enstrumantal), 06 - Yagma Yagmur (Muhlis Akarsu)

Alt 18.Haziran.2009, 20:14   #7
GURBETi
ONURSAL ADMiN

GURBETi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Yıldızların Çok Olduğu Yerden..!
Konular: 206

Level: 39 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 96 / 965
Güç: 800 / 22163
Tecrübe: 63%

Sevgili Dostum cok büyük emek harciyarak,
Böylesi dev bir paylasim yaptigin icin cok tesekkür ederim.
Türküler kadar güzel yüeregine,ve ellerine saglik
GURBETi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Haziran.2009, 11:40   #8
zekidost
Türkü Aşıgı

zekidost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0

Level: 7 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 161
Güç: 24 / 3675
Tecrübe: 46%

paladayı dost emeklerinize saglık tesekkürler

Konu zekidost tarafından (19.Haziran.2009 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.
zekidost isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Haziran.2009, 11:52   #9
TolgaHan
Türkü Yolcusu

TolgaHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1

Level: 15 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 356
Güç: 88 / 8095
Tecrübe: 25%

teşekkürler harika bir paylasım
TolgaHan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Temmuz.2009, 16:00   #10
emredeniz
Türkü Aşıgı

emredeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0

Level: 6 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 126
Güç: 17 / 2862
Tecrübe: 5%

cok cok sagolun
emredeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Şu Anda Bu Konuyu Görüntüleyenler: 1 (Kayıtlı Üye: 0, Misafir: 1)

Seçenekler
Stil