.::. Türkülerimiz Özümüzdür..! .::.

Geri Git   .::. Türkülerimiz Özümüzdür..! .::. .:: Müzik Kervanı ::. .:: Forum Çöplügü ::.

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 09.Ocak.2017, 20:36   #1
raso
Yasaklı Üye

raso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3

Level: 1 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 15
Güç: 2 / 113
Tecrübe: 60%

Standart BORAN arkadas'a

Boran arkadas konu kilitleyerek bir yere varamazsiniz. Bakiniz pala beyefendinin bahsettigi siteye saldiri yapilarak site cokertilmeye calisildi ve saldiridan bir kac saat sonra her ne hikmetse pala beyefendinin haberi vardi asagidaki mesajin saati bunu herseyi ispatliyor

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Buna istinaden kilitlediginiz konuyu acmistim.
raso isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 09.Ocak.2017, 20:52   #2
BORAN
Super Moderator

BORAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Malatya
Konular: 528

Level: 43 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 214 / 1070
Güç: 1050 / 16241
Tecrübe: 82%

Konu Kilitleme Gibi Bir Yetkim Yok! Ben Sizin Mesajınıza Karşılık Yıllardır Tanıdığım PALADAYI'nın,
Böyle Bir Şey Yapmayacağına Kanaat Getirdiğim İçin Mesaj Yazma Gereği Duydum
Ben PALADAYI'nın Avukatı Falan Değilim Bahsini Ettiğiniz Site Başkası Tarafından Saldırıya Uğramış
PALADAYI'da o Lafı Sitenin Açılmadığını Görünce Düznesir Düşünceyle Yazmış Olamazmı?
Öğle Mesaj Yazdı Diye Suçlama Yapamazsınızki Böyle Bir Suçlama Ve Bir İnsanı Tömhet Altına Sokmak
İçin Ciddi Kanıtlar Olması Lazım. Neyse Konu Bende Kalmasın.!
PALADAYI Bu Suçlamalara Açıklama Yapar Yada Yapmaz Kendisinin Bileceği Bir Şey
Alt 09.Ocak.2017, 20:59   #3
raso
Yasaklı Üye

Arkadas bir site acilmadi diye tarihin coplugune gomuldu denmez bilgin olsun web dunyasi siteler bazen acilmayabilir calisma olur yogun trafik olur vesselam hele saldiri saatleriyle bagdasan bir surede bu sozlerin sarfedilmesi manidar olur. Eger web,site,webmaster,saldiri baglaminda bilginiz varsa bunu kisa surede anlamis olmaniz gerekliydi
Alt 10.Ocak.2017, 20:50   #4
PALADAYI
DeRSimLi

PALADAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dersim & Almanya-Köln
Konular: 1258

Level: 67 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 666 / 1665
Güç: 3771 / 40118
Tecrübe: 61%

Raso arkadas kimsin ve hangi siteden bahsediyorsun bilmiyorum.Sanirim farkli sitelerden bahsediyoruz...Benim bahsettigim site 8-9 yil öncesine ait bir sitedir.Cok merak ediyorsan da site isminide yazayim.[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .Tarihin cöplügüne gömüldü diye yazdim.Cünkü paylasacak bir seyleri kalmadigi icin kendileri siteyi kapatti.Yani bir siber saldiri sonucu kapanmadi.O siteye bende ortaktim ama bir kata külle yoluyla site ortakligima son verildi...!
Simdi söz sirasi sende bildigin baska seyler varsa yaz...

.

...

Kırık olan linklerimi mesajla bildirirseniz linkler yenilenecektir..!
PALADAYI isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11.Ocak.2017, 17:07   #5
raso
Yasaklı Üye

Benim bahsettigim dostunsayfasi paladayi bey. Sizin o tarihin derinliklerine gomuldu mesajini yazdiginiz saatlerde bu siteye siddetli saldirilar yapiliyordu buna muteakip siteye bir kac gun erisim saglanamadi. Bu kadari da dedirtecek bir tesadufle karsi karsiyayiz galiba. Ha kim olduguna gelince karsiliksiz reklamsiz paylasim yapan bir uyeyim
Alt 11.Ocak.2017, 22:31   #6
PALADAYI
DeRSimLi

PALADAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dersim & Almanya-Köln
Konular: 1258

Level: 67 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 666 / 1665
Güç: 3771 / 40118
Tecrübe: 61%

Alıntı:
raso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim bahsettigim dostunsayfasi paladayi bey. Sizin o tarihin derinliklerine gomuldu mesajini yazdiginiz saatlerde bu siteye siddetli saldirilar yapiliyordu buna muteakip siteye bir kac gun erisim saglanamadi. Bu kadari da dedirtecek bir tesadufle karsi karsiyayiz galiba. Ha kim olduguna gelince karsiliksiz reklamsiz paylasim yapan bir uyeyim

Hacker'lik yapabilseydim o kadar cok saldiri yapilacak site var ki sanirim binleri onbinleri bulur...Acikcasi benim saldirilardan cakarim yok bunu bilmelisin..! Öyle bir yetenegim olsaydida benim dostun sayfasiyla isim olamaz.Düsman siteler degiliz.Alip veremeyecegimiz bir durumda sözkonusu degil...Bizlerde defalarca saldirilara maruz kaldik...Kendilerine de buradan gecmis olsun dileklerimi yolluyorum..Bizler bir dönem kardes sitede olduk.Sonucta orasida Türkü agirlikli bir site...
Sende gelip ortaligi bulandirici seyler yazma.Sor ,ögren ondan sonra bu tür ithamlarda bulun..!

.

...

Kırık olan linklerimi mesajla bildirirseniz linkler yenilenecektir..!
PALADAYI isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12.Ocak.2017, 23:14   #7
raso
Yasaklı Üye

Gordugum kadariyla mesajlarimi moderasyona tabii tutuyorsunuz neden? korkuyormusunuz?

Simdi pala bey kendinizi nerelerde goruyorsunuz bilemem ama neticede sadece 3000 kisilik bir web sitesinin sahibi ve adminisiniz teknik bilginiz ne kadar bilemem ki bence yok karsinizdakileri aptal yerine koymayin ve kendinizi yok " engelini kaldirma buyuklugunu gosteriyorum" diyerek lutuf sahibi sanmayin. Yerinizde olsam mesaj yazmadan once arastirma yapar oyle [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adli siteden bahsettigimi soylerdim. Kendim webmasterlik yapiyorum bir kac sitede yoneticilik yaptim onlarca site kurdum teknik bilgim yeteri kadar var ve vbulletin den iyi anlarim vesselam. Pala bey [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] isimli bir site web tarihinde hic olmadi kimi kandiriyorsunuz siz, bunu size ispatlayabilirim. Ya da whois den bir arama yaptirin gorursunuz var mi yok mu boyle bir domain ismi isterseniz yarin alayim bu domain ismini. Neden boyle bir yalana basvurdunuz saklamak istediginiz ne olabilir ki acikca soyleyin.
Alt 14.Ocak.2017, 08:07   #8
Agire Serhildan
Emekçi Dost

Agire Serhildan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Smyrna & QanCiya
Konular: 260

Level: 28 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 68 / 687
Güç: 347 / 7258
Tecrübe: 48%

Alıntı:
raso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gordugum kadariyla mesajlarimi moderasyona tabii tutuyorsunuz neden? korkuyormusunuz?

Simdi pala bey kendinizi nerelerde goruyorsunuz bilemem ama neticede sadece 3000 kisilik bir web sitesinin sahibi ve adminisiniz teknik bilginiz ne kadar bilemem ki bence yok karsinizdakileri aptal yerine koymayin ve kendinizi yok " engelini kaldirma buyuklugunu gosteriyorum" diyerek lutuf sahibi sanmayin. Yerinizde olsam mesaj yazmadan once arastirma yapar oyle [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adli siteden bahsettigimi soylerdim. Kendim webmasterlik yapiyorum bir kac sitede yoneticilik yaptim onlarca site kurdum teknik bilgim yeteri kadar var ve vbulletin den iyi anlarim vesselam. Pala bey [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] isimli bir site web tarihinde hic olmadi kimi kandiriyorsunuz siz, bunu size ispatlayabilirim. Ya da whois den bir arama yaptirin gorursunuz var mi yok mu boyle bir domain ismi isterseniz yarin alayim bu domain ismini. Neden boyle bir yalana basvurdunuz saklamak istediginiz ne olabilir ki acikca soyleyin.
Merhaba PALADAYI Dostun Annesi Vefat Etti
Bir Kaç Haftalığına Yok..
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adına bir site olmadığından bahsetmişsin..
ve webmaster olduğunu iddaa etmişsin.
wois bilgilerinin bulunmadığını iddaa etmişsin
senin webmasterliğini yerim...
Al Sana
28 Aralık 2008'de Faaliyete geçen [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sitenin
2009 şubat ayına ait Arşiv bilgileri
ŞİMDİ YAYLAN... Fazla Parazit oldun!!!

" Pilavdan Dönenin Kaşığı Kırılsın.!"

Agire Serhildan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Şu Anda Bu Konuyu Görüntüleyenler: 1 (Kayıtlı Üye: 0, Misafir: 1)

Seçenekler
Stil