Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 31.Mayıs.2009, 17:36   #6
PALADAYI
DeRSimLi

PALADAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dersim & Almanya-Köln
Konular: 1284

Level: 68 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 678 / 1695
Güç: 3990 / 42943
Tecrübe: 82%

Mahzuni Serif – Deyisler

A:

Saka Maka Deriken.Yigit Olan Yigit,Imam Hüseyin,Yaylalar,Af Eyle k Mahzuni,Beklerim,

B:

Dur Geri geri,Dost Bana,Doktor Degme Yarama,Uyan Coban,Yokmu Cananim,Cekerim Oy,Gelmem Bir Daha

------------------------oOo------------------------

Mahzuni Serif – Dumanli Basim

A:

Gecmiyor Günler, Dumanli Basim, Demi Demi, Bilemezsin, Bizim Eller (U.H.)

B:

Uyan Coban Uyan, Oy Babo Oy, Hadi Gel, Dünya Dedikleri, Bülom

Mahzuni Serif – Dumanli Dumanli & Dumanli Yaylalar

A:

Saka Maka Derken, Ah Neyleyim, Sikayetim Var Sana Imam Hüseyin, Yaylalar, Affet Mahzuni, Yagma Yagmur Yar Beklerim,

B:

Kör Sürü Sürü, Oy Sana Dost Bana, Doktor Degme Yarama, Uyan Coban Uyan, Bana Yücelerden Seyreden Dilber, Cekerim Yar Cekerim, Gelmem Dünyaya Bir Daha

Mahzuni Serif – Ecel Benim Neme Gerek (Klasikler1)

A:

Ecel Benim Neme Gerek (Gaygusuz), Haberin Varmi, Ayip Sana, Dost, Kahpe Felek, Rüya,

B:

Nerden Gelirsin, Gönlüm Yara, Nereden Buldun, Zamansiz Bahar, Kölesi, Cigerparem

Mahzuni Serif – Ekmek Kölesi / Türküola 2380

A:

Kanlim Olursun, Emek Kölesi, Zamansiz Bahar, Ben Bir Güzel Gördüm Haci Bektasta, Kara Gözler, Bos Petek, Semah,

B:

Ben Kimim, Evin Yikilisin, Cürük Hasan, Buruk Dilek, Davulcu Bülbül, Sözün Gelisi, Gül Yüzünü Gördüm

Mahzuni Serif – Elem Geldi & Yar Oy

A:

Babamin Agidi, Bizim Köyün Cobani, Elem Geldi, Iki Göz Vermis, Kim Diyorsa, Bul Karagözlüm,

B:

Yaradana Dogru Gel, Bütün Insanligi Koru, Kara Oglan, Haydi Türk Milleti, Doktor Bey, Yar Oy

Mahzuni Serif – Firildak Adam

A:

Firildak Adam, Halim Yaman Böyle (Birakmiyor), Vefasiz (Leyli Leyli), Merdo, Git Gel Git Gel, Dilaver

B:

Ahmet Kaya’ya, Halim mi Kaldi, Emmoglu, Küller Bizim Halimiza, Aramiyorsun, Keser Döner Sap Döner

Mahzuni Serif – Sofu Baba

A:

Ninni, Yaralarim Sizliyor, Yine Bahar Geldi Nedir Yradan, Seher Vakti Evinize Girmez Olaydim, Gecmiyor Günlerim Ahuzardayim, Yürü Bre Bol Mezarlik, Duaz-i Oniki Imam

B:

Dünya Dedikleri, Gücenme Hey Sofu Baba, Yasamaya Geldim Dünyaya, Bir Kus Dünyaya Gelmis Gibi, Gül Yüzlü cananim Senin Elinden, Bosu Bosuna, Gökte Yildiz

...
PALADAYI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla