Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 31.Mayıs.2009, 16:26   #3
PALADAYI
DeRSimLi

PALADAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dersim & Almanya-Köln
Konular: 1321

Level: 69 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 686 / 1716
Güç: 4146 / 47188
Tecrübe: 66%

Mahzuni Şerif - Yandaşlarım / Kervan 580

A:

Böylemi Geldin, Ne Sürüye Ne Çobana, Nurhak Dağı, Ne Olur, Bilmemki Neyi, Zilli.

B:

Ede Git, Suç Bende Değil, Ben Beni, Abit Ağa, Ne Bilem, Ey Tapucu.

Mahzuni Şerif - Gel Gizli Gizli / Minareci 4441

A:

Gel gizli gizli, Maraş halkı yana yana öd oldu, Ben canandan ayrı gezdim, Gez tez gel, Çıksam baksam, Leyla leyla, Tuz katarlar bala aman.

B:

Kim diyorsa Mahzuniye, Sülalesini topa tutmalı, Erim erim eriyesin, Gönül göle gitme, Yaralandım yar Ali yar, Yürü bre yürü mervanın dölü, Felek ile şu dünyayı bölüştük, Gene gam bürüdü hasta gönlümü.

Mahzuni Şerif - Zincirli Vize / Türküola 1399

A:

Zincirli Vize, Kamil, Gücüm Yetmedi, Karadeniz Uşağı, Nasılmış, Biz de Ölürüz, Dokunma.

B:

Adam Kendini Beğenmezse, Yazıklar Olsun, Muhammed Ali'yi Unutmadım, Hunu Dağı, Hesap Defteri, Bu Devran Gider.

Mahzuni Şerif - Fadimem / Türküola 1547

A:

Fadimem, Utansınlar, Git Yolcu, Dalgın Dalgın.

B:

Yaralar, Hannover, Kalmadı, İkimiz Bir Yandan.

Mahzuni Şerif - Dargın Mahkum / Türküola 1662

A:

Dargın Makum, Eski Günlerim, Ulu Ağaç, Beni De Ye Gel, Mezarımdan Geçerken.

B:

Ustama Çağrı, Gözlerim, Perişan Ali, Derman Değildir.

Mahzuni Şerif - Selim / Uzelli 767

A:

Selim, Bizim Bağa, Vay Ana Ana, Ya Hıdır, Salman, Dertli Dertli.

B:

Kayboldular, Gel Ağlama, Veli Hoca, Kel Ömer Haydar, Derin Açtın Yarayı, Kayıp Perçenek.

Mahzuni Şerif - Eroinci Bekir / Türküola 1718

A:

Eroinci Bekir, Kara Ceylan, Turna Pınarı, İnsanoğlu Mübarektir (Tanrı İnsanı Korusun), Hozat Ovacık Tunceli.

B:

Belki Son Sözümdür, Babam ve Ben, Alamanya Gardaşımı Geri Ver, Acı Doktor Bak Bebeğe, Nem Kaldı.

Mahzuni Şerif - Dom Dom Kurşunu / Türküola 1822

A:

Ben Beni Özümü (Seyyah Oldum), Dom Dom Kurşunu, Keyfo Ağam, Soyuma Benim (Uzun Hava), Yanlızım Bu İllerde, Vay Dünya.

B:

Heder Mahzuni, Delimisin Yar (Giderim Diye Ağlama), Gülüm Naçar Ağlama, Beri Baka, Kara Gözlüm, Benim Hayatım (Gözlerin Kör Olsun), Ömür Yolları.

Mahzuni Şerif - Aburcubur Adam / Türküola 2041

A:

Aburcubur Adam, Fadime Gelin, Oy Dağlar, Sarhoşum Dünyada, Bu Nasıl Rürgar, Dirgen Ali, Telli Durnam.

B:

Ben Bir Ulu Şehirim, Vay Dünya Of Dünya, Bugün Gülüm Çok Hasta, Deneye Deneye, Bu Sene, Karagözlüm, Zam Fakiri.

Mahzuni Şerif – Aci Günlerim & Ararlar Beni

A:

Al Birini Vur Birine, Zalimin Zulmü Varsa, Geri Dön (U.H.), Ararlar Beni, Duaz-i Imam

B:

Aci Günlerim, Güzel Yar, Bas Kamyonun Kuyruguna, Ey Erenler, Metin, Delaley

PALADAYI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla